Hakkımızda

1982 yılında üretime başlayan Hidroliksan Halim Usta firması, 10.000 metre karelik modern tesisinde 3000 ton kapasiteye kadar pres imalatını sürdürmektedir.

Hidroliksan makineleri, otomotiv, tarım, metal şekillendirme ve geri dönüşüm sektörleri başta olmak üzere, güç ve biçimlendirme ihtiyacı olan her sektöre hitap etmekte ve bu sektörlerin ihtiyacına cevap verebilmenin gururunu yaşamaktadır.

Güçlü yapısı, sahip olduğu kaliteli yönetim sistemi, eğitimli insan kaynakları ve takipçisi olduğu teknoloji ile sanayicisi için yüksek kaliteli çözümler üreten Hidroliksan, kalite ve hizmet anlamında tüm dünyanın güvenini kazanmıştır.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Hidroliksan, bu gelişmeleri ürünlerine uygulayarak, müşterilerine üstün kalite, zamanında teslim, uygun fıyat ve özverili bir satış sonrası destek sunmaktadır.

Başta Avrupa, Orta Doğu, Batı Afrika ve Asya ülkeleri olmak üzere, 40'ın üzerinde ülkeye ihracat yapan firmamız, bu ülkelerin hemen hemen hepsinde bayilere sahip olmakla beraber fuar ve diğer tanıtım faaliyetlerinde bulunmaktadır . Tanıtım faaliyetlerine büyük önem veren Hidroliksan, yılda 20 den fazla fuara bayileri ile beraber ve direk olarak katılmaktadır.

Üretimimizde bulunan ve yeni yeni teknolojik gelişimleri takip ederek üretilen ürünlerimizin başında;

  • 1000 Ton kapasiteye kadar
  • Atölye presleri 3000 Ton kapasiteye kadar sıvama presler
  • 3000 Tona kadar ütüleme presleri
  • 1000 ton kapasiteye kadar kolonlu presler
  • 500 Ton kapasiteye kadar c tipi presler
bulunmaktadır.

Bunların yanında, küçük atölyelere hitap eden hortum sıkma presleri, bronş presleri, büküm presleri ve daha bir çok hidrolik aksam da üretim yelpazemizde yer almaktadır.

Değişen ve gelişen yüzü ile Hidroliksan, Türkiye de ve Dünya da daha büyük işler yapmak için yatırımiarına devam edecek ve marka değerini gün geçtikçe arttıracaktır.

Halim USTA
Genel Müdür